Йосипівський ліцей

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

Дата: 21.02.2024 15:00
Кількість переглядів: 25

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Це свято відзначає  уся наша держава. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.

До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилися і учні 4-А класу Йосипівського ліцею Маяківської сільської ради Одеського району Одеської області разом з класним керівником Петренко Єлизаветою Олексіївною.

Сьогодні ми є свідками відродження української мови. Вона заграла усіма барвами мелодійного українського слова в освітніх закладах, на вулицях міст і сіл. Люблячи і вивчаючи рідну мову, учні виявляють свідоме бажання бути гідними громадянами своєї держави. ШАНУЙМО, ПРОСЛАВЛЯЙМО РІДНУ УКРАЇНСЬКУ МОВУ!!!